Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Baczyna - Oferty sprzedaży domów

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

595 000 zł169,20 m² 3 516,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Ostatni etap wykończenia! Ostatnia szansa na zakup domu w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży połowy budynku w zabudowie bliźniaczej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł87,27 m² 9 109,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 87,27 m , zlokalizowany w Baczynie (rok budowy: 2017). Przedmiotem sprzedaży jest ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł171,67 m² 3 669,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Zakup bez 2% pcc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baczynie, z dobrym dojazdem z Gorzowa Wlkp. Bliźniak o powierzchni użytkowej 127 m2, z balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 952 m²

Ładny dom wolnostojący W baczynie/ możliwość zamiany na mieszkanie Z dopłatą Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2004 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł198,20 m² 6 508,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 993 m²

Oferta zarezerwowana. Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-komercyjna. Baczyna K. Gorzowa wlkp. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Baczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł87,27 m² 9 109,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł171 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Baczyna, w bliskiej odległości od Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł169,20 m² 3 516,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperski o powierzchni 169,20 m2 posadowiony na działce o powierzchni 325 m2 położony w Baczynie, gmina Lubiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł138 m² 6 775,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny z fotowoltaiką, tarasem i dużą działką wyjątkowa oferta! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Działka w centrum Baczyny z domem do generalnego remontu lub rozbiórki! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w świetnej lokalizacji? Ta oferta to doskonała okazja duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł111 m² 6 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Baczynie. Miejscowość głownie z zabudową jednorodzinną, dobrze skomunikowana z sąsiednimi miejscowościami. Okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny, całoroczny, wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 2.258 m2, zlokalizowany w podgorzowskiej Baczynie. Na powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Baczyna, powiat gorzowski dom wolnostojący 120 m z dużą, zadbaną działką Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m , położony w Baczynie (gmina Lubiszyn), na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł164 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 298 m²

Dom wolnostojący na dużej działce racław lokalizacja: prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Racław, zaledwie 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, co przekłada się na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Baczyna +4 km

Rynek pierwotny

670 000 zł107 m² 6 261,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Stan deweloperski : -ogrzewanie podłogowe -elewacja plus struktura -struktura natryskowa -podbitka -podwieszane sufity -biały montaż (kontakty plus włączniki) -szambo lub przydomowa oczyszczalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Baczyna +4 km

Rynek pierwotny

734 000 zł112,32 m² 6 534,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej nowoczesny, energooszczędny domy blisko gorzowa wlkp. - kupujący nie płaci pcc! lokalizacja: racław (tuż obok Baczyny) tylko kilka kilometrów od centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Baczyna +4 km

1 450 000 zł199 m² 7 286,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, gotowy do zamieszkania wolno stojący , parterowy dom z użytkowym poddaszem położony na działce o pow. 1500m2. Dom bliskiej odległości Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Baczyna +5 km

800 000 zł175,44 m² 4 559,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta dla wymagających jakości klientów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym w spokojnej miejscowości Santocko gmina Kłodawa w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Baczyna +5 km

Dom z garażem

Santocko

1 450 000 zł196 m² 7 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny, nowoczesny dom o pow. użytkowej 196 m2 w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od Gorzowa Wlkp. w Santocku. Dom znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Baczyna +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

1 219 000 zł120 m² 10 158,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Rezerwacja dom oraz osobny garaż na 5 aut | piękny ogród i pełna infrastruktura | baczyna Na sprzedaż wyjątkowa, zadbana nieruchomość - dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

524 000 zł110 m² 4 767,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym wybudowany według popularnego projektu Z269 nowoczesnego i funkcjonalnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

750 000 zł110 m² 6 824,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim wybudowany według popularnego projektu Z269 nowoczesnego i funkcjonalnego domu parterowego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baczyna,lubuskie

885 000 zł104 m² 8 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Umowa zarezerwowana umową przedwstępną Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Baczynie. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baczyna,lubuskie

330 000 zł130 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z duszą w Baczynie wyjątkowa okazja dla konesera! Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która kryje w sobie niepowtarzalny klimat dawnych lat i ogromny potencjał, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baczyna,lubuskie

1 225 000 zł120 m² 10 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w miejscowości Baczyna oraz budynek garażowy posiadający 5 stanowisk Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości do centrum miasta Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baczyna

Baczyna,lubuskie

969 000 zł118 m² 8 211,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż energooszczędny 5 pokojowy dom wolnostojący w spokojnej miejscowości Baczyna położonej tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego (wybudowany w 2022 r.). Opis: - narożna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

595 000 zł169 m² 3 520,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa bliźniaka) w Baczynie. Dom jest w stanie deweloperskim o pow.całkowitej 169m2 (122,51m2 pow. użytkowej) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Sportowe

Baczyna,lubuskie

999 000 zł178 m² 5 599,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Na sprzedaż piękny, nowy dom zlokalizowany w Baczynie gm. Lubiszyn, wybudowany i wykończony w oparciu o wysokie standardy na działce o powierzchni 1606m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolonia Północna

Baczyna,lubuskie

630 000 zł172 m² 3 669,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Gorzów Wlkp. (Baczyna, ul. Kolonia Północna) Budynek po odbiorach technicznych. Cena - 630 000 zł brutto. r. Cena dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej (połowa tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolonia Północna

Baczyna,lubuskie

595 000 zł172 m² 3 465,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej blisko Gorzowa Wlkp. Cena - 595 000 zł brutto. r. Cena dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej (połowa tzw. bliźniaka), powierzchnia całkowita domu 171, 67 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolonia Północna

Baczyna,Baczyna

595 000 zł172 m² 3 465,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej blisko Gorzowa Wlkp. (Baczyna, ul. Kolonia Północna) Cena - 595 000 zł brutto. r. Cena dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej (połowa tzw. bliźniaka), powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baczyna

Baczyna,lubuskie

790 000 zł640 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 166 m²

Nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego i budynku użytkowego położona na działce o pow 2166 mkw w Baczynie w pobliżu trasy S3. Budynek użytkowy ma 2 poziomy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Baczyna

Baczyna,lubuskie

630 000 zł94 m² 6 702,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 94 m2 znajdującego się w Baczynie, blisko Gorzowa Wielkopolskiego. Dom jest wykończony w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baczyna

Baczyna,lubuskie

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Rezerwacja - dom W baczynie 100m2 na działce 14 ar Polecamy dom wolnostojący o powierzchni 100 m2 w miejscowości Baczyna pod samym Gorzowem Wielkopolskim. Zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gorzowska

Baczyna,lubuskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom położony w Baczynie. Na dzialce 14 arzbudowany w latach 80 tych. Dom parterowy, podpiwniczony Powierzchnia użytkowa 100m i tyle samo wysoka piewnica. W skład 100 m których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baczyna

Baczyna,lubuskie

590 000 zł230 m² 2 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezerwacja do 30 kwietnia 2021. Na sprzedaż dom w Baczynie z dużym potencjałem. Nieruchomość bardzo dobrze usytuowana. Można łatwo i szybko dostać się do centrum miasta. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Myśliborska

Baczyna,lubuskie

435 000 zł122 m² 3 565,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Uwaga! Dostępna już tylko lewa część. Cena obejmuje wykończenie łazienek i podłóg! Najnowsze technologi i solidne wykonanie to najlepsze cechy opisujące tę nieruchomość. Plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baczyna

Baczyna,lubuskie

265 000 zł200 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Nowa niska cena! Oferujemy na sprzedaż dom w miejscowości Baczyna, który położony jest na działce 3 arowej. Dogodny dojazd komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Baczyna

Baczyna,lubuskie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący