Dom Baczyna
Baczyna, lubuskie
- 630 000 zł
- 171,67 m²
- 3 669,83 zł/m²
Magdalena Łuc
Skontaktuj się
Dom Baczyna
Baczyna, lubuskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Dom Baczyna
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
630 000 zł 171,67 m² 3 669,83 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
bliźniak
5
325 m²
garaż
2022
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
325 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2022Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 630 000 zł (3 669,83 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 171,67 m² (127 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2022
- materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- Działka: 325 m²
- ogrodzenie całkowite
- Media: prąd; ogrzewanie: piec, pompa ciepła
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Firma Łuc, zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: 926/2562/ODS
Lokalizacja
- Adres: Baczyna, Lubiszyn, gorzowski, lubuskie
Opis nieruchomości
Zakup bez 2% PCC
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baczynie, z dobrym dojazdem z Gorzowa Wlkp. Bliźniak o powierzchni użytkowej 127 m2, z balkonami w każdej sypialni, z bardzo przyjemnym widokiem na okolicę. Dom wybudowany według projektu "Dom w klematisach 20B".
Parter domu składa się z holu, wiatrołapu, salonu, kuchni i łazienki, w której jest możliwość zamontowania kabiny prysznicowej. Z salonu wyjście na taras. (...)